Rozerwij się w Galerii Łomianki

Wszystkich tych, którzy cenią sobie zakupy połączone z rozrywką zapraszamy do Galerii Łomianki. Jesteśmy pewni, że to centrum handlowe przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym mieszkańcom Warszawy i jej okolic.

Wszystko za sprawą ciekawych i niebanalnych udogodnień, dodatkowych przestrzeni i usług. Sprawiają one, że w Galerii Łomianki można miło i kreatywnie spędzić czas.

Porada specjalistki

Każdy z nas chce prezentować się ładnie. Nie da się ukryć, że w dużej mierze przekłada się to, co na sobie nosimy. Tutaj zaczyna się lawina pytań – jak jednak wybrać to, w czym będzie mi dobrze? Co kupić?; co z czym zestawić, aby otrzymać pożądany przez nas efekt? Dla wielu z nas wybór właściwego ubrania jest naprawdę dużym wyzwaniem. W końcu nie wszyscy muszą znać się na modzie, tym bardziej znać wszystkie najnowsze trendy. Na szczęście i w tym przypadku Galeria Łomianki przychodzi wszystkim z pomocą! Otóż wraz ze specjalnie zatrudnioną stylistką Gosią Marszałek można umówić się na wspólne zakupy. Tym sposobem, zyskamy osobę, która zna się na modzie naprawdę dobrze i pomoże nam dobrać to, co do nas pasuje, uwypuklić nasze atuty, zakryć wady – sprawić, że będziemy codziennie wyglądać znacznie lepiej. Jeśli potrzebujemy tego rodzaju wsparcia, nic prostszego – wszelkie szczegóły znajdziecie pod adresem www.galerialomianki.pl. Na stronie można też w łatwy i wygodny sposób zapisać się na wspólne zakupy.

Różnego rodzaju wydarzenia

Warto wspomnieć też o licznych wydarzeniach, które odbywają się na terenie Galerii. Są to m.in. spotkania z teatrzykiem, warsztaty ozdabiania domów jesienią, warsztaty językowe czy różnorodne kiermasze i targi. Dzieje się tutaj naprawdę sporo! Jeśli chcecie poznać wszystkie obecnie planowane wydarzenia wystarczy odwiedzić adres www.galerialomianki.pl. Na koniec należy pamiętać o promocjach, których jest wiele a do tego przez cały rok. W końcu galerie handlowe to przede wszystkim zakupy dobrze więc wiedzieć gdzie obecnie możemy zaoszczędzić.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *