Wieczór kawalerski na strzelnicy. Trzy razy „tak”!

Jeśli szukacie niepowtarzalnego miejsca do organizacji wieczoru kawalerskiego, strzelnica jest z pewnością świetnym pomysłem. Obecnie wiele obiektów tego typu posiada w swojej ofercie możliwość organizacji imprez okolicznościowych, spotkań integracyjnych i różnego rodzaju eventów. W Krakowie warto udać się do Cracow Shooting Academy – strzelnicy znajdującej się na obrzeżach miasta, na Pasterniku. Co ciekawe, stag party krakow to opcja, którą zainteresowanych jest również coraz więcej obcokrajowców. Istnieje wiele powodów, dla których warto urządzić wieczór kawalerski na strzelnicy. Oto trzy najważniejsze z nich:

Unikalny pomysł

Kolejny wieczór kawalerski w krakowskich klubach? To żadna atrakcja! Striptizerka wijąca się wokół pana młodego i jego gości? T wręcz niesmaczne! Mężczyźni liczą na prawdziwie męską rozrywkę. Czy można zaproponować im coś lepszego, niż możliwość strzelania z prawdziwej broni palnej? Wszak to realizacja niejednego chłopięcego marzenia. W organizacji wieczoru kawalerskiego liczy się dziś oryginalny pomysł. Dlatego warto postawić na strzelnicę.

Niesamowita zabawa

Strzelanie, jako sport i forma rekreacji przyciąga coraz większą liczbę chętnych. Spróbować chcą nawet osoby, które z bronią nie miały nigdy nic do czynienia. Okazuje się, że wizyta na strzelnicy to ogromna frajda i fantastyczna forma relaksu i odstresowania. Tutaj puszczają wszelkie negatywne emocje. Koncentrujemy się na jednym – celnym oddaniu strzału. Zabawa, adrenalina, pozytywne emocje. Oto, co nam daje wizyta na strzelnicy.

Łatwa realizacja

Jeśli myślicie, że zorganizowanie wieczoru kawalerskiego na strzelnicy jest trudnym przedsięwzięciem, jesteście w błędzie. Cracow Shooting Academy proponuje swoim klientom atrakcyjne pakiety strzeleckie. Część z nich skierowana jest właśnie do grup zorganizowanych. Strzelnica jest również otwarta na dostosowanie konkretnych pakietów do oczekiwań grupy. Jeśli np. pragniecie zorganizować w ramach wieczoru kawalerskiego mini zawody strzeleckie, Cracow Shooting Academy wam to ułatwi. Być może chcecie postrzelać wyłącznie z broni długiej, wypróbowując wszystkie dostępne na strzelnicy modele. Z tym również nie będzie problemu.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *