Akcesoria kominkowe do Twojego domu

Komin jest jednym z najważniejszych miejsc w całym domowym zaciszu. Można śmiało powiedzieć, że ogromną rolę pełni on od kilku epok. Owszem, w czasie tym zdecydowanie zmieniła się jego konstrukcja, by zapewnić pełną wygodę i poczucie bezpieczeństwa użytkownikom. Obecnie, producenci dbają bowiem, by wytwarzane przez nich kominy nie tylko pięknie się prezentowały, ale były także funkcjonalne i spełniały wszystkie wymogi względem bezpieczeństwa. Zachęca się także, by kominy były ekonomiczne. Sklep internetowy mateomarket.pl to miejsce, w którym zainteresowani klienci odnajdą nie tylko kominy, ale także wszelkie potrzebne dla nich akcesoria. Zespół portalu, Mateo-Service, funkcjonuje od 2010 roku, i zdołał w tym czasie zyskać grono stałych, zadowolonych klientów. Uznanie i renomę, sklep zyskał, dzięki szerokiemu asortymentowi produktów najwyższej jakości, uporządkowaniu ich w intuicyjne kategorie oraz szybkiej i doskonałej obsłudze. W poniższym artykule, postaramy się przedstawić kilka propozycji kominów oraz akcesoriów, które mogą okazać się przydatne przy codziennej eksploatacji kominów oraz piecy.

Jednym z produktów, na które warto zwrócić uwagę jest drut kominowy, służący do udrażniania kominów, ich przepychania oraz czyszczenia. Druty kominowe, oferowane w sklepie MateoMarket.pl, wyróżniają się różnymi długościami, by zapewnić klientom komfort użytkowania – mają zatem oni możliwość wyboru od 6M do 10M. Druty wykonywane są z wyśmienitej jakości stopów, dzięki czemu będą one służyły przez dłuższy okres czasu.

Wśród kategorii Akcesoria do kominków i piecy, widnieje także specjalny odkurzacz do popiołu o pojemności aż 18 l. Odkurzacz ten, znanej i renomowanej firmy Vorel (http://yato.com/strona-glowna/marki/vorel/), cechuje się nowoczesnym designem oraz wyśmienitą ergonomią, dzięki czemu jest on wygodny i łatwy w obsłudze. Odkurzacz Vorel, o mocy 800W, wyposażony został w elastyczny uchwyt oraz długiego węża (1m), dzięki czemu sprzątanie nawet większej ilości popiołu z rozmaitych rodzajów powierzchni, stanie się prawdziwą przyjemnością i nie będzie sprawiało najmniejszego problemu.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *